MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Poslední individuální závod SP2013 – long

Poslední individuální závod SP2013 – long

Po dnešním middlu čeká zítra (v sobotu 12.10.) naše reprezentanty long - poslední individuální závod Světového poháru 2013 a poslední možnost na svém celkovém umístění něco změnit.

Long se bude odehrávat ve vesnici Casoto (poblíž historického města Sines) což je 44km JZ od centra SP (na světových závodech jsou takovéto přesuny naprosto běžné).


Závodníci budou jako vždy startovat na základě nasazení do skupin, ovšem červenou skupinu tentokrát nebude určovat pořadí ve WRE a ani se pořadí v červené skupině nebude losovat, ale závodníci budou startovat v obráceném pořadí svého průběžného umístění ve SP2013. Průběžně vedoucí závodník a závodnice tedy budou startovat až úplně poslední.


Terén longu by běl být podobný tomu z middlu (husté středomořské lesy), měl by mít ale dvě hodně odlišné části – jednu plochou a rychlou, druhou hodně strmou a pomalou.

Na muže na longu čeká 44.6km, 24kontrol a 760m převýšení, na ženy 32.2km, 20kontrol a 480m převýšení. Zadarmo to tedy nebude.
Stejně jako dnes, můžete i zítra vše (Live TV, online výsledky a mezičasy, GPS tracking) sledovat na webu závodu.

Po skončení longu proběhne slavnostní vyhlášení celkového pořadí Světového poháru 2013 na hradě Sines. Na hradě proběhne i slavnostní banket. Ten si ovšem naši reprezentanti zřejmě příliš neužijí, protože hned následující den je čekají náročné boje o celkové umístění ve Světovém poháru štafet.


Držme palce.

| přečteno 1850x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot