MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Pokyny do Bavorova

Je tu poslední zářijový závodní víkend a s ním i poslední várka předzávodních informací z pera pořadatelů. Takže co bude dobré vědět před závodem?

Terén

Zvlněný, kopcovatý, bojující s kůrovcem. Některé cesty, přestože jsou dobře sjízdné, nejsou v terénu příliš výrazné. Naopak čerstvé stopy od techniky mohly vzniknout během týdne a v mapě tak nebudou zohledněny.

Mapa

Je na neděli je pro většinu kategorií oboustranná.

Starty

Jsou celkem daleko - 4,2 km v sobotu a 3,3 v neděli. Navíc zejména v sobotu dost do kopce (180 m stoupání), tak to nepodceňte. Ale pozor! V sobotu mají MW11 a OPEN start jinde, mrkněte na mapku a jeďte na ten svůj. 

Cíle

Z cílů je to do centra 5 minut, takže tam nebude pití, voda v kempu je všude normálně pitná, mají tam pivo i limonádu. 

Auta 

Když přijedete, připravte si 50 Kč na parkovné.

Mytí a koupání 

Řeka i koupaliště jsou na koupání příjemné, pokud bude ve sprchách v kempu plno a nebude se vám chtít až do sprch do tělocvičny, neváhejte.

Pořádek a bezpečnost 

Do tělocvičny bez bot a bez kol, do úschovny s vymyšleným heslem a po kempu, bydlíte-li v něm, s páskou na ruce, může být kontrolováno provozovatelem kempu.

Počasí

Vypadá to na ideální počasí na kolo, ale rána mohou být dost studená, i do chatek se hodí spacák navíc k poskytované letní přikrývce.

Čeká vás dlouhá cesta? 

Tak vězte, že v kategorii W40 je závodnice z Nového Zélandu, v M50 z Japonska - tak to vypadá, že ten Bavorov zas tak daleko není:-)

A co děti?

MW11 čekají parádní tratě, v sobotu z bližšího startu vyhrazeného pro OPEN a MW11, v neděli vzhledem k možnostem terénu s mírně navýšeným očekávaným časem vítěze, v lese prostě jsou kopce a nejde se jim vyhnout. Dejte dětem dost pití a tyčinku, kdyby se zdržely. A pozor, po oba dny mají čas přidělený startovní listinou!

MW10 budou v sobotu s mapou závodit na louce za řekou, mohou tedy vyrazit i sami bez doprovodu na trať a přitom být stále na očích rodičům. Start na krabičku, jak kdo přijede. Čip s sebou.  

V obou dětských kategoriích pošlete děti na vyhlášení, na každého něco čeká. 

Kde hledat další info?

Dále sledujte Facebook pro aktuální informace a více či méně vtipné příspěvky.

Těšíme se na vás!

Za tým pořadatelů

Katka Mikanová

| Zobrazeno 1066x | MTBO ČP + MČR | Pavel Štáfek
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru