MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Oficiální závody jsou konečně zpět, v Ejpovicích startují MTBO 5 Days

5 závodů, 600 závodníků, bohatý doprovodný program. Pro mnohé ideální dovolená, pro všechny ale dlouho očekávaná událost. Do Ejpovic se sjede světová elita i mnoho rekreačních jezdců na pětidenní etapové MTBO závody.

Tradiční vrchol sezóny má letos trochu nezvyklou roli: špičková MTBO akce, která zahrnuje nejen 3 závody Českého poháru, ale i závody světových sérií elity, mládeže a veteránů, bude v tomto roce zároveň vůbec prvním oficiálním MTBO závodem na českém území. Dlouhých devět měsíců jsme totiž čekali na to, až bude možné uspořádat závod podle našich představ. Pro všechny kategorie, bez složitých procedur udělování výjimek a s alespoň trochu rozumnými podmínkami pro pořadatele i závodníky.

Celá akce měla být původně součástí programu MS v orientačním běhu, které souběžně probíhá v severních Čechách. S ohledem na epidemické komplikace se však pořadatelé rozhodli přemístit akci zpět do svých plzeňských terénů.

Aktuálně je v ORISu přihlášeno téměř šest stovek závodníků. Zahraniční konkurence je velmi silná a početná, v sedmnáctkách a masters kategoriích tvoří naprostou většinu účastníků.

Pořadatelé zajišťují bohatý informační servis na samostatné stránce akce i na Facebooku, stačí tedy jeden z těchto kanálů otevřít a dozvíte se vše potřebné.

Přejeme všem pohodový vstup do závodní sezóny.

Odkazy

| Zobrazeno 1489x | MTBO ČP + MČR | Pavel Štáfek
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru