MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

O-Gala 2016

V sobotu 3.12. večer proběhlo v kulturním domě v Ústí nad Orlicí v rámci tradičního všeorienťáckého plesu O-Gala slavnostní vyhlášení Ankety 2016. Na základě hlasování MTBO expertů byli zvoleni a sportovním komentátorem České televize Petrem Kubáskem vyhlášeni nejlepší MTBO bajkeři za uplynulou sezónu.

Takže jak to dopadlo?

Nejlepší MTBO biker 2016

1. Kryštof BOGAR, OK Jiskra Nový Bor, 45 bodů
2. Vojtěch LUDVÍK, TJ Stadion Nový Bor, 32 bodů
3. Martina TICHOVSKÁ, USK Praha, 16 bodů

Junior MTBO roku 2016

1. Veronika KUBÍNOVÁ, TJ Slovan Karlovy Vary, 48 bodů
2. Martin KANTA, Pardubice Bikers, 26 bodů
3. Matyáš LUDVÍK, TJ Stadion Nový Bor, 18 bodů

Dorostenec MTBO roku 2016

1. Jan HAŠEK, KOS Slavia VŠ Plzeň, 42 bodů

Na loňský stříbrný MTBO+LOB double Václava Šňupárka letos navazují dvojnásobně zlatý dorostenec Honza Hašek společně s Veronikou Kubínovou, která k zlaté juniorské MTBO přidala ještě bronzovou juniorskou LOBáckou.

Gratulace všem oceněným. Vzhledem k počtu ztrát a nálezů a k tomu, že i při pondělku je ještě problém někde najít nějaké fotky z akce, se večírek evidentně vydařil :-).

V roce 2018 se na pořadatelství O-Gala chytá KOS Slavia VŠ Plzeň, pokud by se někdo chtěl ujmout ročníku 2017, stále ještě má šanci.

Zdroj: o-news.cz, foto: Daniel Wolf

| Zobrazeno 3850x | Bikeři a bikerky | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru