MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky ze Zvůle

Přípravy finálového závodního víkendu na Zvůli finišují, tratě jsou postavené, o víkendu rozvezeme zbytek štítků a v úterý jdou mapy do tisku. Vy máte do nedělní půlnoci stále možnost přihlásit se za nezvýšené startovné.

Nezapomeňte přihlásit také nedělní družstva, a o to i ta juniorská oblastní, pokud to totiž necháte až na místo, může se stát, že pro vás nebudeme mít dost map.

Nadále můžete v doplňkových službách objednávat i snídaně, obědy a večeře, což vřele doporučujeme. Jednak proto, že kvalita jídla na Zvůli je vyhlášená a taky proto, že především v sobotu bude velmi nabitý program a tak čím větší přehled o počtu zájemců o stravování budeme mít, tím lépe se místní kuchyně bude moci připravit a o to rychleji bude možno výdej jídel realizovat. Na večer připravuje pan domácí Rosťa, kromě jiného, i grilování prasátek a opět by rád věděl, jak velkolepě se připravit.
Co se týká ubytování, aktuálně zbývá v ORISu posledních 13 chatek v Kempu 2 za rybníkem.

Závod nejmenších v kategorii MW10 uspořádáme v centru závodu v sobotu po obědě formou XC závodu na fáborkované trati s několika kontrolami na trase, hlásit na něj můžete své ratolesti v ORISu u odpoledního závodu ve Sprintu.

A co by to bylo za závody na Zvůli, kdybychom zapomněli na večerní program.
Od cca 19hod proběhne vyhlášení výsledků obou sobotních závodů a následně i celého žebříčku, od cca půl deváté začne hrát kapela Almost Acoustic, mezitím budeme něco promítat a na závěr možná dojde i na nějaká překvapení…

Sledujte web závodu, http://www.tbm.cz/2019-mtbo-cp/, kde budou postupně doplňovány další informace. 

| Zobrazeno 1690x | MTBO ČP + MČR | Pavel Štáfek
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru