MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Nominaci pro SP v Římě určil víkendový dvojzávod

Čtyři ženy - Jakoubová, Chmelíková, Hrdinová a La Carbonara a šest mužů - Tihon, Kubín, Podrábský, Linhart, Procházka a Mach změří síly s mezinárodní konkurencí na Světových pohárech v Římě 26.-27.4. Složení týmu pro úvodní dvojzávod SP daly víkendové nominačky v Pávově u Jihlavy.

Dva úplní nováčci mezi reprezentanty - Tihon a Linhart, dva "staronoví" členové repredružstva - Kubín a Podrábský doplnili náš tým z loňského MS. Změny tedy nastaly jen v kategorii H, kde místa za absentujícího J.Rygla, Strejčka a J.Vodrážku zaujali výše uvedení borci. Opravdu "novou krví" a příslibem do budoucnosti je Michal Tihon z PHK. V kategorii D se zatím žádné změny nekonají. Následnice současných reprezentantek, nepočítáme-li Katku Ryšavou, se na nominačkách neobjevily, tedy ani do budoucnosti to na zásadní změny nevypadá.

Za účasti dvacítky závodníků a závodnic, na kvalitních mapách z loňského mistrovství, v terénu s hustou sítí cest se v sobotu jela krátká a v sobotu klasická trať. Počasí nám relativně přálo, v neděli se na sluníčku již dalo hovořit o teplém jarním počasí. Bláta bylo v lese přiměřeně, takže závody hodnotím jako stavitel tratí a zároveň i repredružstva velmi kladně - uspěli skutečně ti nejlepší. Na základě součtu časů z obou dní se závodníci seřadili takto : (místa v závorkách označují umístění v So a Ne)

  1. Jakoubová 145,46 (1,1)
  2. Chmelíková 155,32 (2,3)
  3. Hrdinová 157,34 (6,2)
  4. LaCarbonara 159,13 (3,3)
  5. Ryšavá 160,36 (4,5)
  1. Tihon 149,20 (1,2)
  2. Kubín 152,55 (3,1)
  3. Podrábský 153,04 (2,3)
  4. Linhart 159,06 (4,4)
  5. Laciga R 168,27 (5,5)

Našeho Webmastera Aldu Linharta, který si vyjel nominaci, prosím o dodání fotek, případně komentář k tratím.

RaMach

Fotky:


Foto: Martina Kučová a AldoMoro

| Zobrazeno 3428x | Reprezentace | Radovan -RaMach- Mach
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru