MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Nominace na MS - dospělí

Nominace na MS - dospělí MS v Liberci začíná už za měsíc a reprezentace dospělých se na něm představí v nejsilnějším možném složení. Na základě výsledků nominačních závodů, výsledků ME 2015 a výsledků v předchozích letech, byli nominování:

Ženy: Martina Tichovská, Renata Paulíčková, Marie Březinová, Naděžda Skácelová, Kateřina Nováková, Štěpánka Staňková

Muži: Jiří Hradil, František Bogar, Vojtěch Stránský, Marek Pospíšek, Martin Ševčík, Vojtěch Ludvík, Jan Svoboda, Radek Laciga.  Náhradníkem je Martin Tišnovský.

Doufám, že kopcovité domácí terény nám budou sedět a podaří se navázat na úspěšné výkony z letošního ME i z minulých let. A že nějaké ty medaile zůstanou pěkně doma.

Ženy pojedou všechny všechny tratě, u mužů se složení týmu v jednotlivých závodech bude měnit. Honza Svoboda se pro znalost terénu vzdal nominace na middle a long a představí se tak pouze ve sprintu (a případně štafetách. Radek Laciga pojede také sprint, Vojta Ludvík s Martinem Ševčíkem pak pro změnu jen middle a long. Zbytek týmu by měl jet vše a o složení štafet se rozhodne až podle aktuální formy při MS.

Tak drže palce, nebo ještě lépe - přijeďte do Liberce pořádně zafandit!

| přečteno 2781x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Související články: MS a JMS 2015 - Česká republika
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot