MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Nominace na Evropský pohár juniorů a dorostu

Pro účel nominace na Evropský pohár junorů a dorostu uděluje na žádost komise reprezentace MTBO soutěžní komise MTBO výjimky:
  1. pro start závodníků do 20 let (ročník narození 1986 a mladší) v kategorii H19-39A v 6. závodě ČP MTBO na klasické trati dne 28.5.2006 (VLI) a v kategorii HE na Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati dne 24.6.2006 (7.závod ČP - SJI).
  2. pro start závodnic do 20 let (ročník narození 1986 a mladší) v kategorii D v 6. závodě ČP MTBO na klasické trati dne 28.5.2006 (VLI) a v kategorii DE na Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati dne 24.6.2006 (7.závod ČP - SJI).

Všem závodníkům, kteří tuto možnost využijí, bude do ČP za uvedené závody započítán průměr v kategorii, do níž byli zaregistrováni.

Soutěžní komise MTBO zároveň žádá pořadatele uvedených závodů, aby závodníky do 20 let nalosovali v příslušných kategoriích do jednoho bloku na začátek startovního pole.

Úplná nominační kritéria najdete ve článku Evropský pohár juniorů a dorostu – Varšava 2006

| Zobrazeno 3769x | Reprezentace | Tom -Kale- Sikora
Související články: ME 2006 Polsko
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru