MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Názvy kategorií nakonec postaru + nejbližší závody ČP MTBO

Předsednictvo ČSOS na svém zasedání 16.3. nakonec neschválilo sekcí MTBO navržené změny názvy kategorií na M,W. Vše tedy zůstává alespoň pro letošní rok při starém - H,D.

Prvními závody ČP MTBO 2011 budou závody v Maďarsku, již za 2 týdny. Stejně jako minulý rok se tam zároveň uskuteční závody Světového poháru MTBO, takže dochází k rozdělení elitních kategorií na reprezentanty a normální eliťáky. Tratě HD21E budou totožné s tratěmi Světového poháru. Sobotní middle bude počítán do žebříčku ČP spojením výsledků obou závodů, zatímco v neděli dostanou reprezentanti průměr a vítěz kategorie HD21E si odnese 100 bodů. Stejně tak to bylo i minulý rok. Na webu závodů již naleznete kromě seznamu přihlášených i parametry jednotlivých tratí.

Následující závody ČP MTBO, které budou 30.4.-1.5. ve Vrbně pod Pradědem, nemají v tuto chvíli ještě funkční web závodu, na všem se ale dle informace o pořadatelů usilovně pracuje a v nejbližší době by měla být webová prezentace zprovozněna. Rozpis již byl soutěžní komisí MTBO schválen.

Nakonec připomenutí - zítra končí termín řádné registrace do MTBO, zatím je přihlášeno 551 závodníků.

| přečteno 3074x | Informace | Mirek Kalina
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot