MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Metodické novinky v roce 2019

Jedním z cílů sekce MTBO pro rok 2019 je vylepšení metodické základny pro trénink a práci s mládeží. Kromě kempů pro mládež nově připravujeme i metodický seminář, který bude určen všem zájemcům o poznání a zdokonalení tréninkových metod nezávisle na tom, zda trénujete sami sebe nebo někoho dalšího.

Kromě praktických otázek a ukázek tréninku budeme k této problematice potřebovat i zásadní aktualizaci našich teoretických materiálů. Poslední významná metodická publikace naší sekce slaví totiž letos třiadvacáté narozeniny a od jejího vzniku se přece jen pár věcí docela změnilo. Mít tuhle brožurku ve své knihovně je navíc velké štěstí, náklad ve své době nebyl velký a v současné době víme jen o pár existujících exemplářích. Pro zachování tohoto kulturního dědictví jsme se rozhodli příručku Pavla Pekárka a dalších autorů digitalizovat. Nyní se tedy mohou úplně všichni dozvědět, jak MTBO před čtvrt stoletím vlastně vypadalo.

Odkaz:

Metodický seminář proběhne na jaře v termínu navazujícím na školení pořadatelů a rozhodčích. Termín a možnost přihlašování na obě akce očekávejte do konce ledna. Pokud byste se chtěli a uměli podělit o něco ze svého tréninkového know-how, určitě mi dejte vědět, rádi bychom program měli co nejkvalitnější.

| Zobrazeno 2259x | Trénink | Pavel Štáfek
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru