MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Meloun novým koučem juniorské a dorostenecké reprezentace

Komise reprezentace MTBO s potěšením oznamuje, že výběrové řízení na nového kouče juniorské a dorostenecké reprezentace vyhrál Petr Meloun Lukavec. Meloun převezme družstvo od stávajího kouče Háši v následujících dnech.

Přejeme novému kouči, ať to na MS cinká alespoň jako v posledních dvou letech a také hodně elánu a trpělivosti v jeho namáhavé práci.


Za komisi reprezentace Milan Jirásek

P.S.: Současně se omlouvám za poněkud předčasné ukončení VŘ. Vzhledem k "množství" zájemců a dlouhé době od vyhlášení VŘ to snad nikoho negativně nezasáhlo. Pokud snad někdo chtěl podat svou kandidaturu až v následujících pěti dnech, předem se mu omlouvám a zvu ho na pivo. Současně platí to, co jesm avizoval už několikrát. Tedy že zájemců o dobrovolnou práci ve prospěch MTBO není nikdy dost a míst, kde přiložit ruku k dílu, se rozhodně také pár najde.

| Zobrazeno 3488x | Reprezentace | Milan -Smíšek- Jirásek
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru