MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Kryštof Bogar celkovým vítězem SP 2017

Kryštof Bogar se stal celkovým vítězem světového poháru MTBO pro rok 2017. Martina Tichovská skončila v celkovém pořadí druhá a celý tým opět získal prvenství v klasifikací národů. Perfektní sezona 2017 je u konce. Děkujeme :)

Kryštofa mohl ještě v celkovém pořadí ohrozit Anton Foliforov, ale musel by dnes vyhrát a to se mu za celou sezonu nepodařilo. Zbylo na něj tedy druhé místo, třetí skončil Jussi Laurila z Finska.

Martina mělo po většinu sezony v soubojích o medaile tři hlavní soupeřky - dvě z nich dokázala v celkovém pořadí porazit. Nestačila pouze na Emily Benham - ta vyhrála s přesvědčivým náskokem. Třetí skončila Olga Shipilova Vinogradova a čtvrtá Gale Barlet, které po domácím ME už v Litvě trochu chyběla forma.

Ve štafetách se nám letos dařilo nad míru. Naši reprezentatni ovládli 4 z 5 závodů započítávaných do celkového pořadí národů a celkové pořadí národů ovládli s náskokem před Finskem a Francií.

Fotky: Petr -Meloun- Lukavec

celkové výsledky SP

| Zobrazeno 2887x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru