MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Kryštof Bogar celkovým vítězem SP 2017

Kryštof Bogar celkovým vítězem SP 2017 Kryštof Bogar se stal celkovým vítězem světového poháru MTBO pro rok 2017. Martina Tichovská skončila v celkovém pořadí druhá a celý tým opět získal prvenství v klasifikací národů. Perfektní sezona 2017 je u konce. Děkujeme :)

Kryštofa mohl ještě v celkovém pořadí ohrozit Anton Foliforov, ale musel by dnes vyhrát a to se mu za celou sezonu nepodařilo. Zbylo na něj tedy druhé místo, třetí skončil Jussi Laurila z Finska.

Martina mělo po většinu sezony v soubojích o medaile tři hlavní soupeřky - dvě z nich dokázala v celkovém pořadí porazit. Nestačila pouze na Emily Benham - ta vyhrála s přesvědčivým náskokem. Třetí skončila Olga Shipilova Vinogradova a čtvrtá Gale Barlet, které po domácím ME už v Litvě trochu chyběla forma.

Ve štafetách se nám letos dařilo nad míru. Naši reprezentatni ovládli 4 z 5 závodů započítávaných do celkového pořadí národů a celkové pořadí národů ovládli s náskokem před Finskem a Francií.

Fotky: Petr -Meloun- Lukavec

celkové výsledky SP

| přečteno 2088x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot