MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Jablonecké finále se soutěží pro děti

Poslední závody ČP a MČR družstev již za týden! Přestože se covidová situace razantně zhoršuje, stále doufáme, že závody budeme schopni uspořádat samozřejmě za respektování aktuálních restrikcí (židlí je v Sokolovně dostatek). Uzávěrka přihlášek tuto neděli, přečtěte si pečlivě rozpis - důležité info ohledně použití SIAC čipů a doplňkových služeb - stravování (oboje nutné rezervovat předem). A na co se můžete těšit?

Krásné počasí původně docela promáčené lesy zcela vysušilo, takže i když by nám trochu zapršelo, bude to spíše ku prospěchu. Pro připomenutí, pozvánky jednotlivých stavitelů jsme zveřejnili v článku Přihlášky na vrchol sezóny spuštěny! (1.9.). Čekají vás hravé sjezdy i funící výjezdy, proložené příjemnými pasážemi s krásnými panoramaty. Ti pomalejší si užijí výhledů, ti rychlejší budou bojovat o hodnotné ceny od našich vážených sponzorů jako  HAVEN, KITL, CYCOLOGY, Pivovar ROHOZEC, ELEVEN, LORDYjerkyAnnoVino i legendárního Rudy Pivrnce a dalších. Ti úplně nejlepší v celé sezóně si odnesou parádní poháry opět od firmy ASTERA.

Na sobotní long se navíc chystá redakce TV pořadu LVÍČATA natočit krátký dokument o mladých nadějích v našem sportu.

A protože nejen sportem živ je člověk, rádi bychom vyhlásili pro děti (do 15 let) výtvarnou soutěžbNejkrásnější rozhledna. Jablonecko je rájem rozhleden, takže vyzýváme rodiče, pomozte dětem vybrat oblíbenou rozhlednu v okolí Jablonce a nechte je namalovat její obrázek na formát A4. Podepsané a označené názvem rozhledny pak můžete odevzdat na prezentaci. Výtvory budou vyvěšeny pro radost všem účastníkům a nejlepší z nich odměněny!

Sledujte také web závodů http://mtbo2020.sns.cz/ a FB událost https://www.facebook.com/events/210562786661472/

Na shledání se těší

tým SNS Smržovka

| Zobrazeno 1829x | MTBO ČP + MČR | Věrka Pařízková
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru