MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Jablonec nad Nisou, MČR štafety a dlouhá trať, 5. kolo ČP - výsledky

31. 5. - 1. 6. 2003, Jablonec nad Nisou - Břízky (pořadatel SK SNS Smržovka). Mapy Den zvířátek a Chánov. V sobotu Mistrovství České republiky ve štafetách a v neděli MČR na dlouhé trati.

Sobota 31.5.2003 - štafety

Neděle 1.6.2003 - dlouhá trať

Zdroj: SK SNS Smržovka

| Zobrazeno 5476x | MTBO ČP + MČR | Alda Linhart

Komentáře článku

Napsat nový komentář
AldoMoro |
Rozhodčí?
Musím uznat, že víkendové závody se mi fakt líbily. Super prostor, nadprůměrná mapa a slušné tratě. Co mi však vadí je neobjektivnost po všech těch debatách na téma rozhodčí v lese. je mi jedno, že některé cesty byly zakázané a nezajímá mě moc důvod. Zajímá mě, proč byly postaveny některé postupy tak, aby použití zakázané cesty bylo výhodou a nikdo to nekontroloval. Navíc je jestli se nepletu zakázaná cesta zakázaná i pro běh s kolem.
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru