MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

IOF hledá pořadatele

O pořádání velkých MTBO závodů není ve světě zrovna moc zájemců. Dá se říct, že nabídka volných závodů vysoce převyšuje poptávku pořadatelů. A nebo že je tu převis poptávky IOF nad nabídkou pořadatelů? Tak nebo tak, v tomhle článku najdete stručné informace o mezinárodních závodech v příštích letech.

O pořadatelích MS (i JMS) je rozhodnuto až do roku 2012 – v roce 2011 to bude Itálie, o rok později pak Maďarsko. Mistrovství Evropy 2011 dlouho bylo bez pořadatele, nakonec to vypadá, že se pořádání ujmou Rusové z oblasti St. Peterburgu. Světový pohár by pak měl v roce 2011 stejně jako letos začít v Maďarsku a pokračovat bude ve Švédsku.

A tím končí seznam známých a začíná seznam neznámých. IOF hledá pořadatele tří kol SP 2012 (ME v tom roce nebude). Pořadatele MS veteránů 2012 no a v neposlední řadě pořadatele MS, JMS a asi i ME 2013. Krom těchto větších akcí, je tu každoroční poptávka po závodech WRE, tedy pro sezonu 2011.

Najde se u nás ambiciózní tým pořadatelů, který by třeba napodobil cestu Maďarů a přes pořádání WRE, pokračoval světovým pohárem až k MS 2013? A nebo alespoň někdo kdo by chtěl příští rok uspořádat WRE (půlku odvodů do IOF uhradí ČSOS)? První termín přihlášek už vypršel, ale protože se nikdo nehlásí, IOF ho bude muset nejspíš prodloužit. Najde se zachránce světových závodů v ČR? Přihlášky sou na webu IOF.

| přečteno 3054x | Informace | Jirka -Albert- Vraný
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot