MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Dvě zlaté a jedna bronzová ze sprintu ME 2017

Získat zlatou z ME či MS není jednoduché. Obhájit jí je ještě těžší. A přesně to se dnes povedlo Martině Tichovské, která v Orléans obhájila titul z Portugalska. Druhou zlatou přidal v M17 Honza Hašek a bronzovou placku přidal do své sbírky Kryštof Bogar.

Závod začal neuvěřitelně dlouhou karanténou, ve které elita musela trávit více než tři hodiny. Nakonec se ale všichni dočkali a v placatém terénu univerzitního campusu mohli hledat sprintové kontroly.

A krom medailistů se dařílo i dalším našim, Jirka Hradil byl 8., Vojta Stránský 11. a Maruška Březinová 12: a Radek Laciga 13. Bylo ale i pár defektů a diskvalifikací.

Závod provázela řada problémů ze strany pořadatelů, vyjmenovat všechny by bylo na samostaný článek. Průběžné výsledky často neměl k dispozici ani spíkr v aréně, mezičasy nejsou na webu doteď. Zkrátka chaos. Ale počasí je pěkné a vaří nám tu dobře :)

Speciální dík za pomoc při vzniku tohoto článku patří Radku Lacigovi :)

| Zobrazeno 2478x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Související články: ME 2017 Francie
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru