MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Dokumenty a registrace pro rok 2019

Od začátku března je otevřena registrace MTBO pro letošní rok. Vzhledem k inovacím v ORISu budou pravděpodobně někteří z vás potřebovat aktualizovat údaje o členech klubu, protože podle nové metodiky nelze registrovat členy bez zadání osobních údajů.

Co všechno je potřeba udělat?

Především přečíst Pokyny k registraci. Tam je vše podstatné, včetně údajů o tom, kam a kolik peněz za registrace zaplatit. Podmínkou pro registrace je být platným členským klubem pro letošní rok, takže pokud se cítíte být odpovědným činovníkem a nemůžete registrace členů provádět, budete nejprve muset se svazovým sekretariátem dořešit (a zaplatit) klubovou registraci.

Pro řešení případných přestupů je rovněž nyní ta správná doba.

Po zadání registrací nezapomeňte na platbu registračních poplatků, bez zaplacení je to jako kdybyste žádnou registraci nezadávali.

No a když už budete brouzdat v ORISu, můžete juknout na některé novinky, jako je třeba možnost jednorázového přihlašování na závody pro neregistrované sportovce. A nebo rovnou sebe či své kolegy přihlásit na dubnový vzdělávací víkend v podobě seminářů o tréninku a o pořádání závodů.

A pak nezbývá než se těšit na první závody. Ty už jsou v ORISu taky, ale přihlašovat se bude možné až později :-) Zatím můžete pěkně trénovat a po večerech si třeba osvěžit pravidla MTBO. Kromě nich jsou na naší "úřední desce" už i všechny podstatné dokumenty pro letošní sezónu: Soutěžní řád, Prováděcí pokyny, atd.

| Zobrazeno 2411x | Informace | Pavel Štáfek

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Véna |
rozdělení M40
Možná by bylo dobré osvětlit jak je to s rozdělením kategorie M40 na M40A a M40B - v žádných dokumentech to není popsáno, takže předpokládám, že si každý může vybrat ... ?
-ury- |
Je to v prováděcích předpisech, teda nepřímo, omezení účasti je jen věkem.
-ury- |
směrné časy M40A
Kopíruji sem svůj komentář z FB. Neříkalo se, že když se rozdělí M40, tak se prodlouží áčka? Ve WRS jezdí klasiku na 105-115 v M40. A to byl i jeden z návrhů na podzimní schůzi. A pak případně to možné slučování M40B se M40A, nebylo by lepší případně sloučit s M21B, která bude mít tu trať asi víc odpovídající?
Martin K. |
M40A/B
Je nutno již nyní při registraci zvolit tu správnou podkategorii pro M40, nebo to bude možno udělat i později? Sám závodník si to neudělá, musí to tam zadat ten, kdo na to má oprávnění.
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru