MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Dětské závody

Trochu ve stínu hodnocení a výsledků "dospělých závodů" zůstávají ty dětské, které letos nechybí skoro na žádném závodním víkendu. Děti nám rostou spolu s nimi se významné kapacity organizátorů postupně přesouvají z dětské školky (která byla před 4 roky opravdu peklo) k dětským závodům.
Nemám teď na mysli ani tak nejmladší kategorii MTBO závodů, i když i tam došlo poslední rok ke značnému posunu, jako spíš "závody" pro ty nejmenší, ty co teprve zjišťují co je to závod, trať, kontrola, nebo mapa. Na našich závodech v Lipové u Šluknova nám naši přátelé z OL-Team Wehrsdorf připravili opravdu pěkné dětské závody. V sobotu v prostoru nově zrekonstruovaného zámeckého parku, v neděli v lesíku za Pytlákem. Oba to byly skutečně orienťáky, absolvovat je však bylo možné na libovolném vozidle, nebo i pěšky. Vyhrál každý kdo se zúčastnil. Pro ty co se nebyli podívat tu mám malou fotogalerii.
| Zobrazeno 4091x | MTBO ostatní | Martin -Marťas- Horák
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru