MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Český tým pro MS 2012

Nominace pro letošní MS je uzavřena. V Maďarsku nás bude reprezentovat silný tým - najdete v něm staré známé tváře, ale i ty pro které to bude první MS.

V pondělí 20. srpna vyrazí na start kvalifikace klasiky (což bude první závod MS) následující sestava:

Muži: Jiři Hradil, František Bogar, Radek Laciga, Marek Pospíšek, Martin Ševčík, Jan Svoboda

Ženy:  Renata Paulíčková, Martina Tichovská, Hana La Carbonara, Markéta Kuchařová, Marie Hrdinová, Marie Březinová

Náhradníky jsou Vojtěch Stránský a Štěpánka Staňková.

Novinkou letošního MS je, že v závodě ve sprintu může startovat 6 závodníků z každé země. A tak již v úterý vyrazí kompletní tým do boje o první medaile. Sprint je pro nás tradičně úspěšná disciplína, snad tedy tento trend vydrží.

 V středu se bude o medaile bojovat na middlu a po dni volna ve čtrvrtek, přijdou na řadu páteční štafety. Program MS pak v sobotu zakončí klasika - tedy podobně jako tomu bylo například v Izraeli.

Ještě nikdy jsme se z MS nevraceli bez medaile a doufám, že tento trend se letos nepřeruší. Máme velmi silný tým - který nebude výsledkově stát na jedné superstar. A tak věřím, že to cikne víckrát než jednou. Tak držte palce! 

| Zobrazeno 2755x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru