MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Česká revoluce začíná v Rakousku, z kontrol mizí otvory pro ražení

To, nač se někteří už několik let těší a jiní by o tom nejraději nechtěli ani slyšet, si jedeme vyzkoušet naostro: v 6. a 7. kole ČP MTBO vůbec nepůjde elektronicky razit klasickým způsobem. Uvidíme, jak se nám podaří se s tímhle systémem, dosud používaným většinou jen na závodech nejvyšší mezinárodní úrovně, vypořádat.

V pátek 14.6. je poslední termín, kdy se můžete přihlásit k 6. a 7. závodu ČP, který pro nás pořádají rakouští kolegové kousek za hranicemi. Zatímco terény jsou našincům docela blízké a známé, ne úplně probádaná bude technologická stránka závodu. Zatímco v české verzi prvního bulletinu se nějakým záhadným způsobem ocitla věta, že půjde použít všechny typy čipů (v německém ani anglickém to nebylo), druhý bulletin je již v tomto konzistentní: AIR+ long range všude a spolu s tím informace v ORISu, že jiné typy čipů než SIAC nelze použít.

Mezi přihlášenými v ORISu je však hodně takových, kteří si nejspíše aktuální rozpis a poznámku nepřečetli, proto prosíme všechny závodníky, aby si zkontrolovali, že mají v přihlášce SIAC čip, případně si požádali o jeho zapůjčení

Podrobnější info přineseme jako obvykle ještě v týdnu před závodem.

Odkazy

| Zobrazeno 2366x | Hardware | Pavel Štáfek

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Mirek Kalina |
SPORTICUS nabízí zapůjčení SIAC čipů

Budu rád, když si půjčíte SIAC od SPORTICUSU - cena zapůjčky je 100kč na víkend (tedy srovnatelná částka se 4 EUR od pořadatelů, ale nemusíte platit zálohu v EUR). Kdo bude chtít čip zapůjčit, napište prosím na mirek.kalina@sporticus.cz - pošlu vám rovnou číslo čipu pro přihlášení. Čip vám přivezu přímo do Rakouska.

Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru