MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Bike Adventure se stěhuje na Dolní Moravu a mění titulárního partnera

Nejpopulárnější domácí orientační závod dvojic na horském kole BIKE ADVENTURE se po delší pauze v roce 2013 přesune do terénů na Moravě. Závod se bude konat uprostřed července, o víkendu 20. - 21. 7. v nádherných terénech Kralického Sněžníku a Jeseníků s centrem v moderním lyžařském areálu na Dolní Moravě. Resort Dolní Morava je pro rok 2013 současně spolupořadatelem a partnerem závodu.
Atraktivita lokalit je to, co BIKE ADVENTURE odlišuje od ostatních akcí, které po jeho vzoru začaly v České republice postupně vznikat. „Je na čase, abychom se s Bike Adventure opět podívali do hor. Dolní Morava nabízí skvělé centrum a okolní terény Kralického Sněžníku a Jeseníků jsou pro horské kolo jako stvořené. Plánujeme rovněž několik kontrolních stanovišť na polském území," prozradil první plány stavitel tratí Bike Adventure Radek Laciga. 13. ročník závodu Bike Adventure tak bude ve znamení náročných horských stoupání s mnoha vrcholy výrazně nad 1000 metrů nad mořem.

SUPERIOR novým partnerem Bike Adventure

Od roku 2013 také dochází ke změně na pozici titulárního partnera akce. Značku Merida pro příští čtyři roky vystřídal Superior – nový oficiální název závodu tedy zní: SUPERIOR Bike Adventure. „Akci dobře známe, a když se naskytla příležitost spojit ji s naší značkou, neváhali jsme. Příští čtyři roky plánujeme Bike Adventure využívat jako naši hlavní aktivitu v oblasti event marketingu. Z jednorázových akcí se jedná o jedinečný závod a jsme hrdí, že můžeme být jeho součástí," okomentoval nové spojení Aleš Balabán ze společnosti Velsbike, která značku SUPERIOR na českém území zastupuje.

Vy z vás, kdo se na letošní Bike Adventure chystáte, nezapomeňte pozorně sledovat webové stránky závodu www.bike-adventure.cz a hlídat si datum spuštění online registračního systému, ke kterému  dojde v druhé polovině května. Kapacitu startovních míst pořadatelé omezují na 500 dvojic a startovní čísla bývají tradičně obsazená do několika hodin po spuštění registračního systému.

| Zobrazeno 3317x | MTBO ostatní | Jan Skřička
Související články: Bike Adventure
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru