MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Abyste nechyběli na závodech a mohli bez obav trénovat i v chladném počasí

Na přelomu léta a podzimu se střídá počasí skoro jako na apríla, a je vhodné tomu přizpůsobit i přípravu na závody. Platí několik obecných zásad, a to je dodržování vyvážené a pestré stravy, pravidelný pohyb, dostatek spánku a relaxace, dostatečný příjem vitamínů a vhodné posilování imunity.

Podzimní období je doba, kdy se nachlazení nalepí téměř na každého. Když svému organismu nepomůžete, znamená to výpadek z tréninkového plánu nejméně na několik dní, a o to zejména nyní před závěrečným závodem sezóny nikdo nestojí.   

Kromě vhodné stravy a doplňování vitamínu čerstvou zeleninou a ovocem je vhodné posilovat organismus také doplňky stravy. Ideální volbou je čistě přírodní produkt, vyrobený výhradně bez jakýchkoli chemických nebo jiných přídavků, Kitl Eligin BIO, extra silný zázvor v BIO kvalitě obohacený o vitamín C. Tento doplněk stravy vyvinuli čeští vědci, obsahuje vysoké množství účinných látek 6-gingerolu a 6-shogaolu. Stačí si vzít 2 kapsle 2x denně a váš organismus je připravený odolávat vnějším vlivům ovlivňujícím vaši imunitu.

Zázvor totiž nejenom pomáhá posilovat imunitu, ale také přispívá k udržení normální hladiny cukru a tuků v krvi, přispívá k normálnímu trávení a pomáhá udržovat normální činnost kardiovaskulárního systému. Více na Kitl.cz.

Zdroj: Kitl.cz

| Zobrazeno 316x | Informace | Pavel Štáfek
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru