MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

A nejlepším MTBO bikerem pro sezónu 2017 se stává...

Součástí všeorienťáckého plesu O-Gala v Luhačovicích bylo o víkendu i vyhlášení výsledků Ankety 2017. Nejlepším MTBO bajkerem letošní sezóny byl vyhlášen vítěz Světového poháru 2017 a dvojnásobný mistr světa i Evropy Kryštof Bogar (OK Jiskra Nový Bor), který vítězství v Anketě okomentoval svým typickým stylem: "Nedovedu si to moc odůvodnit, ale zkrátka se mi ta sezóna povedla".

Juniorskou kategorii s přehledem rozčísla Veronika Kubínová (TJ Slovan Karlovy Vary) a dorostencem roku se stal Jan Hašek (KOS Slávia VŠ Plzeň), který tak zopakoval svůj loňský bajkersko-lobácký double.

Kompletní výsledky vypadají následovně:

Nejlepší MTBO bajker

  1. Kryštof BOGAR (OK Jiskra Nový Bor)
  2. Martina TICHOVSKÁ (USK Praha)
  3. Vojtěch LUDVÍK (TJ Stadion Nový Bor)

Nejlepší MTBO junior

  1. Veronika KUBÍNOVÁ (TJ Slovan Karlovy Vary)
  2. Vilma KRÁLOVÁ (SKOB Zlín)
  3. Matyáš LUDVÍK (TJ Stadion Nový Bor)

Nejlepší MTBO dorostenec

  1. Jan HAŠEK (KOS Slávia VŠ Plzeň)

Gratulace všem. Rozsáhlejší článek od Honzy Picka o celém vyhlášení Ankety 2017 (i v nebajkerských kategoriích) najdete na www.orientacnisporty.cz.

Zdroj: foto: Vojtěch Svízela

| Zobrazeno 3827x | Bikeři a bikerky | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru