MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

5.-6. ČP MTBO - Rakousko (MTB-O FESTIVAL 2016)

5.-6. ČP MTBO - Rakousko (MTB-O FESTIVAL 2016) O tomto víkendu se konají další závody Českého poháru MTBO a to atypicky v rakouském Grafenschlagu - cca 20km od českých hranic. Pořadateli jsou rakouské oddíly OLZ UNION Waldviertel a OLG STRÖCK Wien. V sobotu je na programu middle, v neděli pak long. Oba závody jsou zároveň součástí WRE (World Ranking Event).

Při pohledu na seznam přihlášených bude účast českých závodníků zhruba poloviční ve srovnání s předchozími závodními víkendy. Dorazí většina českých reprezentantů, jedinou výraznou vyjímkou je Vojta Ludvík.

Centrum závodu je 2km jižně od obce Grafenschlag. Ubytování je možné buď na místě ve stanech či karavanech nebo poté v tělocvičně v obci Grafenschlag. Zdejší terény jsou typické kombinací malých lesíků, usedlostí a luk mezi nimi, určitě něčekejte žádný velký lesní komplex.

Největší změnou opoti českým pravidlům je zákaz přebíhání. V Rakousku je zakázáno opustit cestu, ani při nesení kola. Postupy je tedy nutné vybírat ryze po cestách. Specialitou bývají ještě fialové čáry na mapě, které vyjadřují místo, kudy je možno projet či proběhnout s kolem (nemusí to být cesta), v terénu jsou tyto místa vyznačena žlutými fáborky.

Veškeré informace najdete buď na stránkách závodů nebo na facebookové události s názvem International MTBO Festival 2016.

| přečteno 2500x | MTBO ČP + MČR | Mirek Kalina

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Milan |
Průběžné pořadí
Bude průběžné pořadí ČP po závodech v Rakousku ještě letos? Na posledních závodech sezóny se průběžné pořadí tiskne hned po závodě a tady je týden po a pořadí nikde. Díky
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot