MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

12.-13.4. : nominační víkend pro SP v Římě

Pro všechny orientační bikery i bikerky mající chuť reprezentovat ČR v MTBO jsou zde nominační závody pro Světový pohár v Římě (26.-27.4.2003) !

Nominační závody se uskuteční v předem oznámeném víkendu 12.-13.4. v Jihlavě. Sraz a prezentace v sobotu 12.4. do 11,00 v autokempingu Pávov u Jihlavy - přímo vedle dálnice D1, odbočka Jihlava/Havlíčkův Brod. Loni tam bylo ubytování na M-ČR, co pořádali Jihlaváci. Start 00 v sobotu 13,00 - krátká trať, v neděli bude klasika se startem v 10,00. Budou 2 tratě - H a D, stavba RaMach. Startovné - reprezentanti zařazení ve skupinách A,B,C zdarma, ostatní 150,- Kč za oba dny. Komise MTBO si vyhrazuje právo omezit počet startujících v nominačkách na maximálně 20 mužů a 12 žen - rozhodující je umístění v ČP 2002. Možnost nocování přímo v kempu, hradí si každý včetně reprezentantů sám.

Cena pokojů ve zděné místnosti v Pávově u Jihlavy je následující:
3 lůžkové se záchodem 160,- Kč/noc
2 lůžkové s teplou vodou 160,-Kč/noc

Přihlášky pouze na mail radovan_mach@eurotel.cz nejpozději do úterý 8.4. do 24,00. Informace podám mailem, popřípadě i na mém mobilu 602 608 022. Sledujte taktéž tyto stránky - kde mimo jiné najdete v článku z 5.3.2003 seznam reprezentantů ve skupinách A,B,C a nominační kritéria na letošní sezónu.

Těším se na Vaši účast, nechť Ti nejlepší vybojují si cestu do Říma v reprezentačním dresu!

RaMach

| Zobrazeno 2991x | Reprezentace | Radovan -RaMach- Mach

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Aleš Linhart |
Na kole nebo na lyžích
Jenom jsem se chtěl zeptat, zda bude nominační závod probíhat na kole nebo na lyžích :-) ???
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru