MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Jan -Kouřa- Kouřimský

Články autora

| Zobrazeno 2929x | MTBO ostatní

První pořad o MTBO pro mládež v České televizi!

První pořad o MTBO pro mládež v České televizi! Kdo se v Česku zajímá o orientační závody horských kol, nemohlo mu uniknout, že Česká republika byla letos pořadatelskou zemí Mistrovství světa v tomto sportovním odvětví a světový šampionát v Liberci byl patřičně sledován i Českou televizí, která - tak jako každý rok - z mistrovství pořídila téměř hodinovou reportáž. Navíc ze závodu sprintu jsme mohli sledovat dokonce přímý přenos! Ti, kteří se MTBO věnují pravidelně několik let, budou také vědět, že kromě každoročních reportáží ze světového šampionátu se tu a tam objeví v televizi i reportáže ze závodů Českého poháru. Aby se ale objevil pořad, který by náš sport přiblížil dětem a mládeži, to se zatím (pokud se nepletu) nestalo. Až nyní. Celý článek.
| Zobrazeno 4195x | MTBO ČP + MČR

Měli jsme všechno! Tády dády dáááá….. #ČP Kladno

Měli jsme všechno! Tády dády dáááá…..  #ČP Kladno Přinášíme závěrečnou reportáž z posledního pohárového víkendu na Kladně z pera pořadatelů, která kromě informací o vítězech elitních kategorií a mistrovském titulu družstev, bude zcela jistě subjektivní, vychvalující se, bez špetky sebereflexe naprosto nekritická :) I když máme za sebou první běžně strávenou noc (spánkem), protože mnoho předchozích nocí pořadatelské trio: Pavel Štáfek, Svoby a Kouřa trávilo noci poněkud nestandardně přípravami celého toho cirkusu, bude tato reportáž ovlivněna také projevujícím se „opotřebováním" a únavou. Každopádně pokud někde chcete zveřejnit svoje kritické připomínky ke Kladenskému MTBO, rozvinout diskusní hádanice, nebo naopak vyjádřit dík či pochvalu, udělejte to prosím pod tímto článkem. Ať to máme na jednom místě pohromadě. Celý článek.
| Zobrazeno 2747x | MTBO ostatní

Šokující asfaltový BIG Sprint

Šokující asfaltový BIG Sprint Kromě Českého poháru by se závody MTBO pořádané s využitím SI čipů daly spočítat na prstech nešikovného pracovníka cirkulárky. A pokud bychom měli počítat jen sprinty byl by dotyčný nejspíš v pracovní neschopnosti...
Tím zajímavější může být zpráva že jeden takový MTBO sprint pořádaný „na krabičkách" se pojede pouhé dva dny před Mistrovstvím ČR v MTBO sprintu v Brně. Tak jako má každá pořádná kapela na svém koncertě předkapelu, a tak jako každá významná hostina začíná předkrmem, koná se v rámci Pražské Ligy MTBO ve čtvrtek 6.6. záměrně před sprintovým MČR také ligový závod ve sprintu! Celý článek.
| Zobrazeno 4926x | MTBO ČP + MČR

Černí koně jen tak nezabloudí - Kouřova reportáž z MČR v MTBO

detail
Začlo to tak, že sem od Tomáše Poucha četl pár jeho reportáží na serveru BikeBase, jak bojuje na tratích Kola pro život. Pak sem si koupil dres Černých koní, protože se mi líbí a protože mi myšlenka týmu Černých koní přišla jako skvělej nápad, kterej sem chtěl podpořit. A nakonec jsem Tomášovi slíbil že v dresu Černých koní pojedu Mistrovství ČR v MTBO (orientační závody horských kol). Celý článek.
Celkem: 12
|< << 1 2 >> >|

Fotky autora

Celkem: 1
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot