MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Vybavte se na trnitou cestu Maďarskými závody

V Maďarsku proběhne 25.-26.4. první a druhé kolo ČP v MTBO. Závodní prostor má krom klasických orientačních a bikerských nástrah, také jednu větší záludnost v podobě trnů z křovisek, takže nebude nouze o defekty, obzvlášť když je oproti českým podmínkám povolená jízda na biku mimo cesty.
Proto jsme společně s dovozcem do ČR firmou BV Trade připravili pro registrované členy sekce MTBO, speciální akci se slevou (ceník) na výrobky SLIME (www.slime.com). Akce platí do 24. 4. 2009.

Objednávky se pokoušejte sdružovat a provádějte je přímo na email vojtech(zavináč)importeri.com.
Nezapomeňte uvést adresu, počty a jaká balení u těsnících tekutin, případně jaký ventilek u duší. Do předmětu zprávy uveďte MTBO Maďarsko.

Veškerou nabídku SLIME naleznete na www.HAVEN.cz. Spolu s touto akcí je možno zároveň se slevou objednat jakékoliv zboží značky HAVEN (ceník).

Zboží se bude zasílat na dobírku a aby se k vám dostalo včas, posílejte objednávky do úterý 21.4.
Ke každé objednávce bude účtováno 99,- za poštovné a balné (při objednávce nad Kč 2000,- je zdarma).

| přečteno 3472x | Hardware | Vojta Buri
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot