MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

O-GALA 2011

O-GALA 2011
V sobotu 3. 12. 2011 v 18:00 přijeďte do Jičína, kde se bude konat pod taktovkou ČSOS a Sportcentra Jičín akce O-GALA 2011, společenský večer všech orienťáků, bikerů, lobáků a trailistů.
Připraven je bohatý program - vyhlášení ankety o nejúspěšnější o-sportovce roku 2011, taneční zábava s živou kapelou, soutěže, tombola, afterparty a další.
Vše podstatné najdete na http://objicin.tpc.cz/o-gala a na Facebooku, kde má každý fanoušek stránky O-GALA možnost vyhrát vstupenku zdarma. Vstupenky je možné objednat na o-gala@seznam.cz.
| přečteno 3084x | Bikeři a bikerky | MTBO.cz

Komentáře článku

Napsat nový komentář
monwatches |
monwatches
In case you would prefer to take advantage of this timepiece back, an enormous budget might be the quite first point you should make. As getting a typical client, I stumbled upon that many online internet internet sites possess supplied the highest high quality replica Breitling Bentley watches. They may be cartier replika of high quality and consequently are produced to become genuinely attractive, useful and sturdy. to provide considerably more, furthermore they appear in very useful prices. No matter how trendy you come about to be, you will absolutely locate your best replica cartier watches swiss tag replica watches sale movement replica Breitling view at an internet shop
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot