MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Zbyněk Pospíšek

Články autora

| Zobrazeno 2666x | Bikeři a bikerky

Poslední rozloučení

Tom Sikora - Kale
Dnes se početná skupina orientačních běžců a bikerů rozloučila ve Frýdku - Místku s Tomášem Sikorou – Kalem, ohromným kamarádem, který se velkou měrou přičinil o rozvoj našeho sportu. Díky, Kale, budeme vzpomínat.
| Zobrazeno 2477x | Reprezentace

Úspěšný vstup české reprezentace do závodů MS a MSJ v MTBO v Portugalsku

V úvodním závodě MS a MSJ v MTBO v portugalském Montalegre ve sprintu získala v ženách Martina Tichovská bronzovou medaili a František Bogár vybojoval šesté místo mezi muži. Velmi úspěšní byli i čeští junioři, kde titul juniorské mistryně světa vybojovala Marie Březinová, Kryštof Bogar získal bronzovou medaili mezi juniory a Magdalena Seifertová si dojela pro páté místo. Gratulejeme.
| Zobrazeno 2555x | Bikeři a bikerky

Pozor na kolizi závodních prostorů

Vedení sekce MTBO upozorňuje účastníky závodu Ruská ruleta, který se uskuteční dne 19.6.2010, kteří se zároveň chtějí následující víkend 26. a 27.6.2010 zúčastnit M ČR a ČP v MTBO pořádaného VLI v Hamru na Jezeře, že prostor obou závodů se z části kryje. Prosíme tedy všechny, aby zvážili svoji účast na obou závodech v rámci dodržování fair play a pravidel MTBO a nezavdávali tak zbytečně příčinu k případné diskvalifikaci na návodech M ČR a ČP v MTBO 26. a 27.6.2010 v Hamru na Jezeře.
| Zobrazeno 1898x | Informace

Zasedání předsednictva sekce MTBO a veřejné shomáždění sekce

V sobotu 29.5.2010 v 18.00 v Seleticích proběhne zasedání Předsednictva sekce MTBO. Hlavním bodem jednání bude vyřešení problémů vzniklých na závodech v Polsku minulý víkend. Na zasedání Předsednictva naváže veřejná debata na téma: "Jak dál s českým pohárem v MTBO". Základní kámen diskuse postavil Albert svým článkem zveřejněným 22.4. 2010 na těchto stránkách. Prosím všechny, kteří mají k uvedenému tématu co říci, aby si našli čas a přišli svůj názor vyjádřit.
| Zobrazeno 3031x | Informace

Shromáždění sekce MTBO 2009

28.10.2009 10:00 - Program:
 1. Zahájení
 2. Zhodnocení činnosti sekce
 3. Koncepce rozvoje MTBO v ČR (Český pohár, další závody, termínové kolize, pořádání mezinárodních akcí – ME, JMS, MS, SP, WRE)
 4. Reprezentace
  1. Hodnocení
  2. Plány
  3. Financování
 5. Soutěže
  1. Hodnocení sezóny 2009 – kvalita závodů
  2. Poučení z letošních chyb a upozornění na možná úskalí
  3. Termínová listina 2010
  4. Ustanovení skupiny možných členů jury a hlavních rozhodčích
 6. Sponzoring (soutěže, reprezentace)
 7. Volba delegátů na VH ČSOB 2009
 8. Klíč k výběru delegátů na SS v roce 2010
 9. Různé
Celý článek.
Celkem: 26
|< << 1 2 3 >> >|

Fotky autora

Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot