MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Jan -Kouřa- Kouřimský

Články autora

| Zobrazeno 3419x | MTBO ostatní

Pražská MTBO Liga má za sebou první 2 závody

detail
Ve čtvrtek 18.6. v odpoledních hodinách se uskutečnil na Spořilově a v přilehlém Křčském lese první závod Pražské MTBO Ligy. Organizace úvodního závodu se ujala Míša Lacigová a její friends a je nutné zdůraznit, že výběr historicky premierového podniku nově se rodivšího seriálu nemohl být přidělen do lepších rukou! Míša v podstatě připravila závod, který by snesl mnohem přísnější měřítka, než jaké jsme při přípravě Pražské ligy zamýšleli.
Celý článek.
| Zobrazeno 3378x | MTBO ČP + MČR

Průjezd mapovým startem

Přátelé bajkoví orienťáci, v kolotoči MTBO se pohybuju teprve třetím rokem a myslím že se dá říct že to je krátce. Ještě vloni jsem se pořád považoval spíše za obstojnýho bikera, než za schopnýho orienťáka Letos už mám konečně trochu dojem že to vzácný spojení: mapa – hlava – volba, mi občas v lese v tý rychlosti trochu zafunguje. Občas... :-) Celý článek.
Celkem: 12
|< << 1 2 >> >|

Fotky autora

Celkem: 1
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot