MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Na ČP MTBO do Rakouska jsou nutné SIAC čipy

Další pohárový víkend ČP MTBO v Rakousku (22.-23.6.) se pojede na delší bezkontaktní režim (AIR+), dosah 1,5m. Z toho důvodu je nutné mít SIAC čip, krabičky totiž nemají díru na čip. Kdo bude chtít čip zapůjčit, napište prosím na mirek.kalina@sporticus.cz - pošlu vám rovnou číslo čipu pro přihlášení. Cena bude 100kč za víkend.

| Mirek Kalina

Komentáře

Napsat nový komentář
Ivan |
SIAC čipy
Prosím, kolik procent českých o-bajkerů vlastní tento typ čipu ?
Pavel Štáfek |

Celkově na posledních závodech jela s AIR+ čipem nadpoloviční většina. Když odečtu děti do 10 let s doprovodem, tak pro kategorie WM 11 a starší to dělá nějakých 60%. Ne všechny čipy ale lidi vlastní, některé z toho jsou půjčené.

-ury- |
Jestli se dobře koukám do Orisu, tak čipy s číslem 8.000.001 a vyšším má 275 ze 752 registrovaných bajkerů.
Pavel Štáfek |

Zrovna tohle je informace, kterou v současné době ORISu moc nevěřím. Srovnej procento AIR+ u registrací s procentem u výsledků. Nemyslím si, že by si všichni pravidelně jezdící čip pokaždé půjčovali. Spousta lidí (jako třeba já ;-)) si nově koupený čip ještě do systému nezapsala, případně mají oba a používají AIR čip pouze tam, kde to má smysl. Odhaduji reálný počet mezi lidmi na nejméně 300-350.

-ury- |
Pravdu máš. Těch rozdílů v číslech čipu ve startovce proti Orisu bylo třeba v neděli docela dost (112 rozdílů na 371 lidí s platnou registrací) a 201 lidí s AIRem. Plus ti, co to měnili dodatečně, ale to ví už jenom pořadatel.
Ivan |
Děkuji za dpověď.
Můj dotaz směřoval k tomu, zda pořadatel má ( bude mít ) povinnost používat uvedený systém.
Martin K |
V Prováděcích předpisech 2019 je režim BEACON (air mód) pouze doporučen. Předpokládám, že bude povinný za 1-2 roky.
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru