MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Co takhle trénink se stádem Kobylek?

Co takhle trénink se stádem Kobylek?

Již tuto sobotu pořádáme 8. ročník našeho bike-o dvojic v Mladoticích, tj. v členitém terénu Střely. Akci máme tradičně dobře organizačně zajištěnou a tak si můžeme dovolit k nyní zaregistrovaným 162 dvojicím pár přidat. Registrace jsou otevřeny i pro ty, co ještě nemají parťáka. Najdeme jim ho přes Kobylky naslepo.

Online se zaregistrujete do čtvrtka 6. června 17:00, pak budeme ještě přijímat registrace na místě. Náš závod je hravější než je obvyklé, proto vezměte svoje děti, manželku nebo milenku a přijeďte se k nám potrénovat a pobavit se na náš šestihodinový superlong! A jestli pojedete, podívejte se ještě na film Limonádový Joe, je to naše letošní téma a jeho znalost se bude všem určitě hodit! A taky přemýšlejte, co uděláte, když v terénu najdete dvouapůlkilovou zlatou cihlu za 25 bodů, jestli ji vezmete s sebou! :) Více na www.ztracenekobylky.cz.

| Zdeněk Brůna
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru