MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Zdarma mapy pro pořadatele cyklistických akcí

V letošním roce SHOCart opět nabízí digitální mapové podklady pořadatelům cyklistických akcí (např. MTB Maratony, silniční maratony atd.), kteří mají zájem vylepšit své propozice či webové stránky kvalitní mapou závodu bez toho, aby ji museli získávat nelegálně a porušovali tak autorský zákon.

Rádi vám zdarma do našich map zakreslíme trasu závodu i s dalšími piktogramy (start, občerstvovací stanice, vrcholové prémie atd.). Bez zákresu trati není poskytnutí mapových výřezů možné.

Mapy jsou dodávány v tiskové kvalitě (formát EPS) a vhodné jsou zejména do propozic, pozvánek, www stránek atd. Z uvedeného formátu lze mapy exportovat do libovolných velikostí a formátů (GIF, JPG). Vyjímku netvoří ani velké plakáty umístěné např. v centrech závodu.

Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás. Těšíme se na další spolupráci.

Ukázka: Siemens Mobile Czech Open (Mistrovství ČR v Bikemaratonu 2002)

Kontakt:
Mgr. Aleš Linhart
linhart@shocart.cz
tel: 577 687 310

Zdroj: SHOCart

| Zobrazeno 3950x | Informace | Alda Linhart
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru