MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

TransKras 2012

Po loňském úspěšném otevíráku je zde pro vás 2. ročník bajk-orientačního maratonu TransKras, který se letos koná první srpnový víkend 3.-5.8.2012. Centrum závodu je tentokrát umístěno do úžasného údolí do kempu Baldovec.

První den vás na 6-ti hodinovce protáhneme hlavně Drahanskou vrchovinou. Takže nekonečné lesy, dlouhé kopce a ještě delší výhledy do kraje. Druhý den na vás čekají 4 hodiny bajkování v severní části Moravského krasu, dva hluboké kaňony spolehlivě zamotají hlavu při volbě postupu i těm nejlepším dvojicím.

Pro první přihlášené je zde šance svézt se v pátečním 2-hodinovém nočním prologu a osahat si formát mapy, na které se pojedou dvě hlavní etapy, a některé kontroly z denních etap. Pozor, kdo se chce zúčastnit prologu, je třeba se přihlásit zavčas. Počet startujícich je omezen.

Nehodláme podcenit ani společenskou stránku závodu. V sobotu po vyhlášení vítězů vás čeká promítání fotek, postupů a pro toho, komu zbudou síly, bude připraven noční sranda závod tentokráte, ale po svých. Možností je spousta, určitě se něco dalšího vymyslí, v kempu Baldovec se např. nachází jedno z největších lanových center.

Už se nám to blíží! Prožijte skvělý víkend na závodech v Moravském krasu. Rezervujte si v kalendáři první srpnový víkend.

A jak vypadaly mapy minulého ročníku zjistíte zde .

 

Těšíme se na vás v Baldovci. Pořadatelé SBK

http://www.transkras.cz/

| přečteno 2863x | MTBO ostatní | Honza -xOB- Urban
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot