MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Teplé kilometry se budou hodit !

Nabírání bikerské formy v teplých krajích (teplém kraji), termín 15.-30.3.2003 (možno i jen na 1 týden). Skupina bude velmi tolerantní, budou tam jak bikeři na silničkách, tak bikeři na bajcích.
Bikerky a bikeři, z iniciativy některých z Vás se bude konat tréninkový pobyt v určeném termínu na zatím neurčeném místě. Každopádně to bude na jihu, ať už v Itálii či Španělsku. Ubytování v apartmánu je v té době levné (za pouhých cca 2000,- Kč na osobu na týden bez jídla). Tutovej zájem mají zatím 3 lidi (včetně bab!) z Brna a Prahy, ideální počet lidí by naplnil 2-3 auta, tedy cca 7-9. Někteří tam budou celé 2 týdny, někteří jen ten druhý. Kdo má zájem, nechť kontaktuje brňáka Pariho (Martin Ševčík, sevcik@esys.cz, Eurotel 602 423977), pražáci pak Smíška (Milan Jirásek, smisek1@centrum.cz, Eurotel 723 054 858).
| Zobrazeno 4195x | Informace | Radovan -RaMach- Mach
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru