MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Shromáždění sekce MTBO 2014

Shromáždění sekce MTBO 2014 se uskuteční v předvečer letošního posledního závodního víkendu, a to 3. 10. 2014 v Říčanech.
Oficiálně zvanými účastníky budou opět zástupci klubů, které v letošním a příštím roce uspořádali nebo budou pořádat závody ČP, členové soutěžní komise a členové předsednictva sekce. Vzhledem k tomu, že jednání Shromáždění sekce je veřejné, mohou se tedy zúčastnit i další zájemci. Rezervujte si prosím uvedený termín.
| přečteno 1961x | Informace | Zbyněk Pospíšek

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Míla Lukavec |
kategorie pro 2015

Ahoj,

díky že jste letos zařadili M60. Pro rok 2015 by snad bylo vhodně i tratě W60, ale tím myslím i tratě, nejen jako vedlejška k M (W) 50 na téže trati. V Mostku jsem skyšel názory jako "já už to jedit nebudu, dávaj tam zbytečné (v originálu to bylo vulgární) kopce s hloupými (v originálu to bylo zase vulgárnější) vracečkami, což je vhodné jen pro bezmozkové makače." A podobné hlášky byly po závodě FSP. Jestli chceme mít širší základnu a nejen pro mlaďochy, pak je třeba starochům vyjít vstříc. Máme na to a chceme to?

Míla lukavec

Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot