MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Shromáždění sekce MTBO 2013

Shromáždění sekce MTBO 2013 se uskuteční v předvečer letošního posledního závodního víkendu, a to 4. 10. 2013 na Kladně.
Oficiálně zvanými účastníky budou opět zástupci klubů, které v letošním a příštím roce uspořádali nebo budou pořádat závody ČP, členové soutěžní komise a členové předsednictva sekce. Vzhledem k tomu, že jednání Shromáždění sekce je veřejné, mohou se tedy zúčastnit i další zájemci. Rezervujte si prosím uvedený termín.
| přečteno 1920x | MTBO ostatní | Zbyněk Pospíšek

Komentáře článku

Napsat nový komentář
King LKT |
V pátek????
Nebylo by vhodnější schůzovat v sobotu 5.10. když všichni budou na závodech? V pátek je to stejně děsivé jako v některou sobotu v listopadu.
Albert |

Loni to taky bylo v pátek a sešlo se lidí celkem dost. Většina dokonce přišla včas, což neplatí pro autora tohoto komentáře :)

Problém soboty je, že přes den máš dva pohárové závody a večer vyhlášení celkových výsledků ČP. Na schůzování nějak není prostor.

Meloun |
Jo jo, v sobotu se to fakt ani náhodou nestíhá. Tohle je asi nejschůdnější řešení, že všech variant.
Mirek Kalina |
Souhlas s pátkem
Souhlasím s pátečním večerem
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot