MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Reprezentace dospělých v roce 2013

V letošním roce čeká na světovou špičku MTBO nejen mistrovství světa, ale i mistrovství Evropy. Celá mezinárodní sezona začne výrazně později než v minulých letech, protože světový pohár byl zkrácen na pouhá tři kola. Kde se pojede o medaile, a jak si vybojovat místo v českém týmu? Čtěte dál...

Mistrovství Evropy se pojede 15. - 26. června v okolí města Zamošč v Polsku. Samotné město je součástí světového dědictví UNESCO, v okolí je pak zvlněný lesnatý terén. Tak uvidíme jak se pořadatelé zhostí své úlohy.

Následnovat bude 26. - 31. srpna Mistrovství Světa v Estonském Rakvere. Terény budou prý podobné jako v posledním kole loňského SP, ale máme čekat o něco více kopců.

No a celý program zakončí 9. - 13. října finále SP - Costa Alentejana - Portugalsko. Sezona tak bude opět docela dlouhá, oproti minulým letům ale o téměř dva měsíce posunutá. I když, termín MS je prakticky stejný jako vloni.

Totéž se dá říci o českém týmu - mezi muži žádné nové jméno nenajdeme: Marek Pospíšek, František Bogar, Honza Svoboda, Jirka Hradil, Martin Ševčík, Radek Laciga, Vojta Stránský a Honza Lauerman.

Také tým žen je téměř stejný - Renata Paulíčková, Markéta Kuchařová, Martina Tichovská, Marie Březinová, Štepánka Staňková, Hana La Carbonara, Marie Hrdinová. A přece jen, jedno nové jméno na závěr - Adéla Štěpánská.

Uvidíme, jak zda se mladší holky výkonostně dotáhnou na špičku a také, jestli se mezi muži či ženami neobjeví nějaká nová jména.

Nominační kritéria jsou již tradičně otevřená. Tak jestli máte pocit, že se na vás (zase) nedostalo, můžete na nominačkách ukázat, že letenka do Estonska má nést právě vaše jména.

Všem bikerům, od reprošů až po Cčkaře přeju úspěšný rok 2013 a držím palce ať se vám podaří na co sáhnete.

| přečteno 3033x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot