MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Proběhlo shromáždění sekce MTBO 2010

Dnes se v Praze na Strahově za účasti 15 delegátů a 5 hostů uskutečnilo letošní shromáždění sekce MTBO. Jedním z úkolů bylo zvolit v duchu nových stanov ČSOS předsednictvo sekce. Nedošlo k žádnému překvapení a shromáždění sekce zvolilo na příští čtyři roky takto: Předseda sekce - Zbyněk Pospíšek, členové předsednictva - Milan Jirásek, Petr Lukavec, Jan Urban, Jiří Vraný. Delegáty sekce MTBO na letošní valnou hromadu ČSOS jsou: Petr Lukavec, Jan Kouřimský, Zbyněk Pospíšek, Petr Svoboda, Jan Urban.
Nejobsáhlejší diskuse se vedla o počtu závodů Českého poháru v roce 2012 resp. o počtu započítávaných výsledků v roce 2011. Po celé řadě vyslovených agrumentů, podporujících ten či onen názor, shromáždění sekce rozhodlo o tom, že v roce 2011 se bude z celkového počtu 23 závodů započítávat 14 nejlepších výsledků a pro rok 2012 bude Český pohár obsahovat max. 10 víkendových závodů s tím, že minimálně dva budou v průběhu července a srpna. Celý zápis z letošního shromáždění sekce bude uložen v dokumentech sekce MTBO.
| přečteno 3255x | Bikeři a bikerky | Zbyněk Pospíšek
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot