MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Partner českého repretýmu MTBO se raduje z výsledků a drží palce všem

Dnes ráno mi volá RaMach a praví: "Hele, měl bys napsat něco jako vřelé slovo sponzora našim děvčatům a chlapcům momentálně bojujícím na Slovensku." Fakt nápad. Sponzor. Toto slovo nemám moc v oblibě a vůbec nevím, co bych z tohoto titulu měl napsat, neb nesnáším oficiální řeči.

To bylo tak. Prostě se za mnou jednou stavil v práci RaMach a já rád a rychle usoudil, že pustit trochu peněz naší repre v MTBO je určitě dobrý nápad z pohledu cena užitná hodnota (žijeme v kapitalismu, že). Zbývalo to jen vysvětlit naší marketingové šéfce bajkerce Hance a bylo hotovo. Přirozeně je to proto, že velkou část lidé kolem MTBO znám a doufám, že i oni znají mne nebo alespoň naši skromnou Ruskou Ruletu nebo Ruskou Sibiř... Tudíž ke vztahu k tomuto sportu se tímto veřejně přiznávám ;) Proto ty neformality.

Když mne šéftrenér naší reprezentace Jirka Vraný tuto sobotu honil po horách na bajku, tak jsem mu tvrdil, že to prostě musí být medaile... a on byl takový skromný, chlapec. Vida že jsem měl pravdu!

Jarda Rygl má stříbro. Bomba! Jednak tímto Jardovi moc gratuluji (!!!) a jednak doufám, že si na mne vzpomene. Fotil jsem ho na loňském MČR v Boru a na (nejen) jedné fotce vypadá fakt dobře, na jedné (tu jsem poslal jen jemu) vypadá jak chovanec z Bohnic (doufám, že mi už odpustil...). Úspěch přeji pochopitelně všem, ale jsem hodně rád, že Jarda protrhl prokletí velkých závodů a natřel to všem. Na krku mu sice visí stříbrná medaile, ale v mém srdci má zlatou, protože jsem přesvědčen, že jeho soupeř švindloval (varianta že Rusák zvládá prapodivné přesuny v časoprostoru vylučuju). Takže. Jardo, teď jseš v laufu, tak ti přeju abys v něm zůstal a ostatním to takhle natíral!

Nechci se jednotlivě rozepisovat o dalších členech našeho týmu, ale musím vám všem vzkázat, že jste jeli skvěle, umístění jsou fakt dobrá, vždyť jde o mistrovství světa! Pochopitelně, trochu speciální vztah mám k lidem, které znám z našich soukromých "Ruských" závodů nebo z Boru od Báži. Například Míšu Lacigovou jsem poprvé poznal před lety na prvním ročníku Rulety jako "nenápadné" děvčátko a ona teď jezdí špici na MS... Nebo Ctíba letos vyhraje v lednu Sibiř a přestože jede po prázdné gumě tak se skoro vejde do první dvacítky... Super!

Takže dost slov, do dalších dní prosím všichni na Slovensku vězte, že vás tady ve firmě sledujeme a držíme palce! Třeba nám ještě něco zacinká... ;) Držte se!

Sam, nepříliš-dobrý-ale-snažící-se bajker a běžec, t.č. řízením osudu generální ředitel Ness Technologies Czech

| Zobrazeno 4493x | Reprezentace | Milan -Sam- Sameš
Související články: MS 2005 Slovensko

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru