MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Nově v novém do nové sezóny!

Upozorňujeme všechny bikery a bikerky, oddíly a MTB příznivce! Každý oddíl, který uvažuje o realizaci nových klubových cyklodresů má tímto jedinečnou možnost si buď individualně kdykoliv v týdnu, nebo přímo osobně na každých MTBO závodech, vyzkoušet a objednat cokoliv z kompletního sortimentu nejkvalitnějšího cyklistického oblečení od firmy PROCENTRUM - nového partnera českého MTBO teamu [mimo jiné i partnera a sponzora a dodavatele komplet speciálně vyvinutého cyklovybavení pro Honzu KOPKU na IDITAROD´07].

V nabídce firmy je ucelená kolekce dresů, cyklokalhot, NOWINDových vest, zateplených bund, nakoleníků, rukávků... atd. Veškeré podrobnosti o nabízeném zboží najdete na www.procentrum.cz. Vše samozřejmě ve vašich klubových barvách a designu. Výhodou je možnost přímé osobní komunikace s výrobcem... tedy se mnou "Dědasem" z ASA Turnov...tzn. výběr modelů a materiálů, odzkoušení velikostí, zadání grafiky... až po předání hotové zakázky, vše je možno dolaďovat přímo na závodech. Pokud Vás tato nabídka zaujme, kontaktujte mne na tel: 602 557758, e-mail: sublimace(zavináč)procentrum(tečka)cz nebo prostřednictvím webových stránek www.procentrum.cz nebo kdykoliv na MTBO závodech.

Tož čus Váš Dědas :o)

| Zobrazeno 4340x | Hardware

Komentáře článku

Napsat nový komentář
mAk |
SNS dresy
no musim Dědasoj trochu fouknout teplej vzduch do trenek, třeba nám dá slevu (c; Připravuju design pro nový týmový Smržovácký dresy a po zkušenostech s několika výrobcema a jejich vzorkama se k nám nakonec dostaly i vzorky z ProCentra a nakonec sme na ně vsadili nejen díky kvalitě, ale taky kuli tomu, že můžem jednat s jednim z nás. No do prvních závodů máme slíbeno, že bude hotovo, tak sem na to ale brutálně zvědavej, hlavně protože sme si naporoučeli spoustu individuálních změn a přání, od vlastního designu se jménama na dresy, přes úpravy střihu po detaily jako třeba skrytý zipy a podobně a ve všem se nám snažej vyhovět.
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru