MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Nominace na MS MTBO - elite

Přestože terény  v Portugalsku nebudou vůbec placaté, a také vody asi bude v lesích méně než dnes v Jabkenicích, rozhodlo se právě v tomto rovinatém a bouřkou zmáčeném lese o konečném složení české reprezentace pro MS 2016 v kategorii Elite. Jak to tedy nakonec dopadlo?

Český tým bude mít následující složení:

Ženy: Martina Tichovská, Renata Paulíčková, Marie Březinová a Kateřina Nováková.

Necestující náhradnice: Naděžda Skácelová, Marie Hrdinová, Štěpánka Staňková

Muži: Vojtěch Ludvík, Jiří Hradil, Jan Svoboda, Vojtěch Stránský, Marek Pospíšek a Kryštof Bogar

Necestující náhradníci: Radek Laciga, Martin Ševčík, František Bogar

Mezi muži byla před sobotním závodem situace velmi otevřená, protože na startu chyběli oba již nominovaní borci. Bylo tedy jasné, že vítěz nominačního závodu se nominuje na MS a tomu odpovídalo tempo na trati i odstupy v cíli. Bylo to velmi vyrovnané, stejně jako dnes.

Gratuluju všem nominovaným a věřím, že do Portugalska posíláme nejsilnější možný tým, který se ani tentokrát nebude vracet bez medaile. A doufám, že nezůstane u jedné. Držte nám palce :-)

| Zobrazeno 2653x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru