MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Nominace na ME a MS

Klasika na pětidenních v Plasech, byla posledním nominačním závodem pro elitu a to na obě letošní vrcholné akce – ME i MS. Ty totiž v kalendáři dělí nezvykle krátká doba – jen dva týdny. Tým se skládal postupně už od jara a tady je jeho výsledná podoba.

Muži ME i MS:

Kryštof Bogar, Vojtěch Ludvík, Vojtěch Stránsky, Jiří Hradil, Jan Svoboda, Radek Laciga

Necestující náhradníci:
Martin Ševčík, František Bogar

Ženy - ME Francie:
Martina Tichovská, Veronika Kubínová, Marie Březinová, Kateřina Nováková

Ženy – MS Litva:
Martina Tichovská, Renata Paulíčková, Marie Březinová, Kateřina Nováková

Necestující náhradnice:
Štepánka Staňková, Marie Hrdinová, Naděžda Skácelová

Renata měla dle nominačních kritérií přímou nominaci na MS i ME, ale v úvodu sezony jí potkaly zdravotní komplikace a výkonostní propad. V týmu pro ME jí proto nahradila Veronika, která vyhrála třetí nominační závod (MČR sprint). To by jí garantovalo místo i na MS, toho se ale vzdala a bude obhajovat svou zlatou superkolekci na JMS.

Tým je tedy až na malé změny stejný jako na loňském, velmi úspěšném MS. Věřím, že i letos nějaké ty medaile z Francie nebo Litvy přivezeme.

| Zobrazeno 2204x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru