MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Nominace na ME

Nominace na ME Za měsíc touhle dobou bude v Portugalsku končit největší mezinárodní akce letošího roku. Tedy aspoň co do počtu kategorií. Ale ještě předtím než skončí,  se v rámci mistrovství Evropy bude rozdělovat hned pět sad medailí. Kdo bude Českou republiku reprezentovat v elitních kategoriích?

Nominační závody v Hradci a světový pohár v Maďarsku, zajistily místo v týmu Marušce Březinové, Janu Svobodovi a Martinu Ševčíkovi. Doplnili tak v týmu již dříve přímo nominované Martinu Tichovskou, Renatu Paulíčkovou a Jirku Hradila.

Do celkového počtu šesti mužů a čtyř žen byl pak tým doplněn na základě rozhodnutí trenéra a komise reprezentace o Marka Pospíška, Vojtu Stránského, Františka Bogara a Naďu Skácelovou.

Necestujícími náhradníky jsou Kateřina Nováková a Vojtěch Ludvík.

Věřím, že v máme jako vždy silný tým a že se ani tentokrát bez medaile nevrátíme. Tak držte palce.

| přečteno 2280x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Související články: ME, MEJ, MED 2015 - Portugalsko
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot