MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

My čekali jaro a zatím přišel mráz ..

My čekali jaro a zatím přišel mráz ..   nebo jak se to zpívá v tý písničce :o).

Program Velikonočního MTBO campu v Německu (Sohland, 28.-31.3.2013), kam jsme se s Výběrem dorostu a Juniorskou reprezentací chystali, byl vymyšlen velice luxusně – 2 mapové tréninky denně, s SI ražením a navíc v neprofláknutejch terénech. Ideální předsezónní příprava.

Poté, co jsme se vrátili z reprezentačního soustředění v Toskánsku zpět na „Sibiř", slibovali meteorologové oteplení ve čtvrtek, kdy měl MTBO camp začít. Jaro bylo postupně několikrát odloženo (a nakonec asi definitivně zrušeno), Harry poslal osekaný a upravený program (a fotografie prostoru s asi 20cm sněhu) a SNS Smržovka i dospělá repre postupně vyměkly :o) Já jsem si říkal, že snad Němci vědí, co dělají a dokud to nezruší oni, není důvod se stresovat. A myslím, že jsme dobře udělali.

Harry Mannel je fakt nadšenec. Program musel z důvodu počasí postupně několikrát překopávat, musel připravovat úplně jiné tréninky, než původně pravděpodobně zamýšlel, ale program soustředění byl i tak docela zábavný. Osobně mi přišel nejakčnější Noční MTBO middle, kterým jsme ve čtvrtek večer začínali.


Co mě jako Čecha (zvyklého, že v případě sněžení silničáři s vypětím všech sil a nasazením vlastního života nezvládají ani údržbu D1) překvapilo asi nejvíc, bylo, že v Německu se protahují i lesní a polní cesty, na které by si u nás za celou zimu nikdo ani nevzpomněl. Takže jsme si zajezdili poměrně slušně i mimo silnice a ač soustředění bylo trochu drsnějšího rázu, tréninky měly atmosféru a myslím, že se to všem líbilo.


Díky všem za účast a doufejme, že do následujícího soustředění v Plzni ještě nepřipadne :o).

| Zobrazeno 5433x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru