MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

MTBO sezóna začíná v Buku u Příbrami

Závodní sezóna 2013 začne v neděli 14.4. závodem PL-MTBO v Buku u Příbrami (1.závod Pražské MTBO ligy 2013). Radek -Kládin- Laciga se rozhodl pokračovat v tradici započaté loni prezidentem (Petr -Svoby-Svoboda) a zahajovat nejen Pražskou ligu, ale celou MTBO sezónu víkendovým závodem sdruženým se závodem oblastního žebříčku v OB (Praga Praha). Pojede se tedy na SI.

Běžci si tak mohou po závodě zkusit MTBO, bajkeři, kteří by si rádi pořádně zatrénovali, si mohou jako předkrm střihnout OB. Kombinace oblastního OB se závody MTBO nižší úrovně mi vůbec příjde jako životaschopná cesta. Propozice najdete na webu mtboliga.cz, přihlášky (rovněž přes web) budou zprovozněny záhy.

Český pohár 2013 pak začíná o 2 týdny později ultralongem v Chrasti (CHT).

| přečteno 2758x | MTBO ostatní | Petr -Meloun- Lukavec
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot