MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Merida Bike Adventure 08 – od vltavských břehů přes brdské Hřebeny

BA8
8. ročník netradičního cyklistického bodovacího závodu dvojic, Merida Bike Adventure, se tentokrát koná v polovině prázdnin, přesněji 26. – 27.7.

Přestože akci pořádá pražský vysokoškolský klub USK Praha, proběhly dosud všechny ročníky v oblastech Praze dosti vzdálených – v Krušných, Lužických či Orlických horách, na Vysočině a Drahanské vrchovině a v údolí Střely. Letos se však pořadatelé rozhodli využít svých takřka domovských terénů a zvolili prostor mezi hlubokým vltavským údolím a brdskými Hřebeny s centrem v Dobříši. Zájemci o start na tomto nejpopulárnějším cykloorientačním závodě pro veřejnost by neměli dlouho váhat, loni byla kapacita 1000 startujících (500 dvojic) vyčerpána hned během prvního dne přihlášek. Přihlašování bude zahájeno v pátek 30. května.

Další informace na www.bike-adventure.cz

BA8

BA8

| Zobrazeno 4391x | MTBO ostatní | Kamil -Kejmil- Arnošt
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru