MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Letenky do Austrálie II.

Česká repre má díky agentuře GO Czech letenky na MS zarezervovány. Je tam i rezervace na cca 10 letenek navíc. Tyto letenky tímto mabízím všem, kteří chtějí letět na měsíc do Austrálie.
cena : 33990,- Kč, Austrian Airlines
odlet úterý 5.10. v 11,00 z Vídně, letíme do Sydney, pak se přesunujeme přes Nový jižní Wales (závody ve Waga Waga) do Victorie, kde bude v Ballaratu MS. Budeme mít pronajata nějaká auta - požadavek na místo v autě nahlašte zároveň s přihláškou. Po MS bude asi 10 dní na cestování, odletáme z Melbourne. Návrat čtvrtek 5.11. do Vídně. Závazné přihlášky s rezervačním poplatkem 3500,- do 15.5. na můj mail radovan.mach@seznam.cz. V případě nevyužití rezervované letenky poplatek propadá. Zároveň s přihláškou nahlašte případnou nadváhu Vašich zavazadel - může potom být možná zdarma.
| Zobrazeno 6328x | MTBO v zahraničí | Radovan -RaMach- Mach
Související články: MS 2004 Austrálie
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru