MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Australské dojmy před MS

Česká reprezentace se v neděli večer sešla v kompletním složení ve Welcome Stranger Caravan Parku v Ballaratu, centru MS. V pondělí a úterý jsme absolvovali po jednom mapovém tréninku. Terény jsou pro MTBO jako stvořené, hodně cest a dobře sjízdných.

Česká reprezentace se v neděli večer sešla v kompletním složení ve Welcome Stranger Caravan Parku v Ballaratu, centru MS. V pondělí a úterý jsme absolvovali po jednom mapovém tréninku. Terény jsou pro MTBO jako stvořené, hodně cest a dobře sjízdných. Některé pasáže jsou lahůdkou pro technické jezdce, místy je to takový motocross. Cesty se klikatí a vedou nahoru a dolu. Kdo z kopce moc brzdí, ztrácí zbytečně energii do protilehlých výjezdů. Kdo brzdí málo, může poznat australskou půdu hodně zblízka. Lesy jsou dobře průhledné (eukalyptové a borovicové), místy však totálně zabušené, to hlavně podél potoků. Sem tam se dá v lese narazit i na nějakého klokana, většinou však spíše na jejich výkaly. A nejvíce je jich na silnicích, přejetých.

Naše výprava trochu bojuje s nemocemi. Od příletu do Sydney asi čtyři lidé bojují s bolestmi v krku a nachlazením. Markéta Jakoubová dostala antibiotika. Zdravotní stav všech se však zlepšuje, vidíme to optimisticky.

Dnes i včera bylo modré nebe a třicet stupňů. Předpověď na další dny je méně příznivá, chystá se ochlazení a déšť. Uvidíme, jak se to projeví v lesích. V plánu máme ještě dva oficiální tréninky, v pátek pak volno a v sobotu mistrovství Victorie, což bude současně Model Event pro klasickou trať.

Jinak je tu pohoda. Ochutnali jsme již hodně značek australských piv, ale je to vše stejná voda, Tomíno si nakonec koupil půltucet prazdroje. To je zatím vše, brzy se zase ozveme.

Repre v Sydney

| Zobrazeno 4985x | Reprezentace | Milan -Smíšek- Jirásek
Související články: MS 2004 Austrálie
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru