MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Australská bitva se blíží

Již tuto středu odlétá z Vídně hlavní část bikerské reprezentace vstříc australské misi. Po příletu do Sydney se přesune do zlatokopeckého městečka Ballarat, které bude hostit 2. mistrovství světa v MTBO.

V Ballaratu čeká náš tým týdenní aklimatizační soustředění, během něhož se bude seznamovat s místními terénními a mapovými specifiky. 18. října pak vše začne naostro. Ve středu 20. října čeká závodníky první finále a hned to nejprestižnější - závod na klasické (long)trati. V pátek je na pořadu druhé individuální finále, krátká trať neboli middle. V sobotu 23. října vše završí štafety.

Pokusíme se přinášet vám aktuální informace prostřednictvím našich webových stránek. Držte tedy palce a sledujte tento web. Snad se našim děvčatům a borcům podaří nějaké to zlato vytěžit.

| Zobrazeno 4595x | Reprezentace | Milan -Smíšek- Jirásek
Související články: MS 2004 Austrálie
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru